شبكه فرهنگي امتداد

موسسه طلایه داران نور آفاق در سال 1386 با پیشنهاد طرح شبکه فرهنگی امتداد به ستاد مرکزی راهیان نور (بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس) و کسب موافقت آن ستاد، شبکه فرهنگی امتداد را راه اندازی و فعال نمود.

از فعالیت های این شبکه می توان به تولید و انتشار مجله امتداد و نیز فعالسازی سامانه های تلفن گویا، سایت، اس ام اس، هاتف، بی سیم چی و ... اشاره کرد.

در اوایل سال 90 امتیاز نشریه امتداد از بنیاد حفظ آثار به این موسسه واگذار گردید. 

 شبکه امتداد با از سرگیری تولید و انتشار نشریه امتداد حیات دوباره خود را آغاز نموده و افقهای بلندی را در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ترسیم نموده است.

 هسته مرکزی این شبکه در تاریخ 14/4/1389 طی دیدار با رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در پی معرفی طرح و ارائه گزارش فعالیتهای انجام شده، مورد عنایت و محبت ایشان قرار گرفتند. فرازی از بیانات ایشان بدین ترتیب بود :

نامه برادران خوب و کوشا از نشریه امتداد را دیدم و خواندم. یک نکته علاوه بر اصل قضیه مرا خوشحال کرد، آن آقایی که امضا کرده بود نوشته بود افسر جوان جنگ نرم. این احساس تعهد و شأن آن چیزی است که پایداری حرکت ملت ایران را تضمین می‌کند.خوشبختانه می بینم این خودجوشی‌ها که دستور رسمی هم پشت سر خودش ندارد در جامعه زیاد است. در گوشه گوشه این سرزمین عظیم همین چشمه هاست که سیلاب عظیمی که می بینید را بوجود آورده. مسئولین هم که این چیزها را می بینند، متوجه نیازها می‌شوند… اینها به گوش مسئولین برسد، تشجیع می‌شوند و می‌فهمند چه باید بکنند.

معرفی موسسهنظرات و انتقاداتهمكاري با موسسهتماس با ماجستجوی پیشرفته
            
             
             تمامي حقوق اين سايت متعلق به موسسه فرهنگي هنري طلايه داران نور آفاق مي باشد.1393